MF0207FTE-1K82 - Резистори ТНТ
MF0207FTE-1K82
Опис
Резистор: metal film; THT; 1,82кОм; 0,6Вт; ±1%; 350В; Ш0,55x28мм
Характеристики
Виробник YAGEO
Діаметр 2,4мм
Розміри корпусу Ø2,4x6,3мм
Довжина 6,3мм
Потужність 0,6Вт
Допуск ±1%
Опір 1,82кОм
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Робоча напруга 350В
Виводи осьові
Розміри виводів Ш0,55x28мм