MF01SFF5601A10 - Резистори ТНТ
MF01SFF5601A10
Опис
Резистор: metal film; THT; 5,6кОм; 1Вт; ±1%; MF; 350В; Ш0,54x28мм
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора metal film
Опір 5,6кОм
Потужність 1Вт
Допуск ±1%
Розміри корпусу Ø3,5x10мм
Властивості резисторів низький шум
Довжина 10мм
Діаметр 3,5мм
Монтаж THT
Виводи осьові
Розміри виводів Ш0,54x28мм
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Робоча напруга 350В