MF006FJ475KA50 - Резистори ТНТ
MF006FJ475KA50
Опис
Резистор: metal film; THT; 4,75Ом; 0,6Вт; ±1%; MF; 250В; Ш0,6x28мм
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Монтаж THT
Виводи осьові
Розміри виводів Ш0,6x28мм
Діаметр 2,5мм
Розміри корпусу Ø2,5x6,8мм
Довжина 6,8мм
Допуск ±1%
Потужність 0,6Вт
Опір 4,75Ом
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C
Робоча напруга 250В