LT1763CS83.3PBF - Стабілізатори напруги нерегульовані LDO
LT1763CS83.3PBF
Опис
IC: voltage regulator; LDO,fixed; 3.3V; 500mA; SO8; SMD; Ch: 1
Характеристики
Виробник Analog Devices
Корпус SO8
Тип інтегральної мікросхеми стабілізатор напруги
Кількість каналів 1
Вид стабілізатора напруги LDO
нерегульований
Монтаж SMD
Вихідний струм 0,5А
Вихідна напруга 3,3В