LAPP-4519045 - Проводи одножильні - трос
LAPP-4519045
Опис
Провід; H07V2-K; тросик; Cu; 10мм2; ПВХ; червоний; 450В,750В; Клас: 5
Характеристики
Виробник LAPP
Номінальна напруга 450В
750В
Робоча температура -10...90°C
Колір ізоляції червоний
Тип проводу монтажний
Ізоляційний матеріал проводу ПВХ
Будова жили тросик
Переріз жили 10мм2
Зовнішній діаметр проводу 6,8мм