KW2-56GAGA - Світлодіодні дисплеї 7-сегментні
KW2-56GAGA
Опис
Дисплей: LED; 7-сегментний; 14,2мм; 0,56"; Кільк.зн: 2; 8÷16мкд
Характеристики
Виробник LUCKYLIGHT
Тип дисплея LED
Вид дисплея 7-сегментний
Висота знаку 14,2мм
0,56"
К-ть знаків 2
Колір жовто-зелений
Яскравість 8...16мкд
Спільний електрод анод
Растр виводів 2,54мм
Растр між рядами 15,24мм
Розміри 25x19x8мм