KNPA2W-910R - Резистори потужності
KNPA2W-910R
Опис
Резистор: дротяний; високовольтний; THT; 910Ом; 2Вт; ±5%; 500В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора дротяний
Опір 910Ом
Потужність 2Вт
Допуск ±5%
Розміри корпусу Ø5,5x16мм
Температурний коефіцієнт 300ppm/°C
Виводи осьові
Довжина 16мм
Діаметр 5,5мм
Робоча напруга 500В
Імпульсна макс. напруга 6кВ
Монтаж THT
Вид резистора високовольтний
Розміри виводів Ш0,7x28мм