IGW40N60H3 - Транзистори IGBT THT
IGW40N60H3
Опис
Transistor: IGBT; 600V; 40A; 306W; TO247-3; H3
Характеристики
Виробник INFINEON TECHNOLOGIES
Тип транзистора IGBT
Корпус TO247-3
Вид упаковки туба
Технологія TRENCHSTOP™ 3
Серія виробника H3
Напруга затвор - емітер ±20В
Струм колектора 40А
Потужність розсіювання 306Вт
Напруги колектор-емітер 600В