IDH20G120C5XKSA1 - Діоди Шотки THT
IDH20G120C5XKSA1
  • Категорія: Діоди Шотки THT
  • Виробник: INFINEON TECHNOLOGIES
Опис
Діод: випрямний Шотткі; SiC; THT; 1,2кВ; 20А; PG-TO220-2; Ir: 8,5мкА
Характеристики
Виробник INFINEON TECHNOLOGIES
Тип діода випрямний Шотткі
Технологія CoolSiC™ 5G
SiC
Монтаж THT
Зворотна напруга макс. 1,2кВ
Струм провідності 20А
Структура напівпровідника одиночний діод
Корпус PG-TO220-2
Пряма напруга макс. 1,5В
Струм в імпульсі макс. 0,168кА
Струм витоку 8,5мкА
Потужність розсіювання 330Вт