HS50-10KF - Резистори потужності
HS50-10KF
Опис
Резистор: дротяний; пригвинчуваний; 10кОм; 50Вт; ±1%; 1,25кВ
Характеристики
Виробник ARCOL/OHMITE
Тип резистора дротяний
Монтаж пригвинчуваний
Опір 10кОм
Потужність 50Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 1,25кВ
Розміри корпусу 49,1x29,7x14,8мм
Властивості резисторів необхідний додатковий радіатор
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Виводи до лютування
Растр монтажних отворів 39,7x21,4мм
Потужність без додаткового радіатора 14Вт