HP2512-16R-1% - Резистори SMD
HP2512-16R-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: HP122WF160JT4E
Опис
Резистор: thick film; високої потужності; SMD; 2512; 16Ом; 2Вт; ±1%
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Вид резистора високої потужності
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 2512
Корпус - мм 6432
Опір 16Ом
Потужність 2Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 250В
Імпульсна макс. напруга 500В
Робоча температура -55...155°C