HP06-1K81% - Резистори SMD
HP06-1K81%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: HP06W2F1801T5E
Опис
Резистор: thick film; високої потужності; SMD; 1206; 1,8кОм; 0,5Вт
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 1,8кОм
Потужність 0,5Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 400В
Монтаж SMD
Вид резистора високої потужності
Робоча температура -55...155°C