HP05-3K31% - Резистори SMD
HP05-3K31%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: HP05W3F3301T5E
Опис
Резистор: thick film; високої потужності; SMD; 0805; 3,3кОм; 0,3Вт
Тип резистора thick film
Вид резистора високої потужності
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 3,3кОм
Потужність 0,3Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 150В
Імпульсна макс. напруга 300В
Робоча температура -55...155°C