HP05-150R5% - Резистори SMD
HP05-150R5%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: HP05W3J0151T5E
Опис
Резистор: thick film; високої потужності; SMD; 0805; 150Ом; 0,3Вт
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 150Ом
Потужність 0,3Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 150В
Монтаж SMD
Вид резистора високої потужності
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 300В