HP03-220K1% - Резистори SMD
HP03-220K1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: HP03W5F2203T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 220кОм; 0,2Вт; ±1%; 50В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 220кОм
Потужність 0,2Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В
Імпульсна макс. напруга 100В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C