HP03-1K25% - Резистори SMD
HP03-1K25%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: HP03W5J0122T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 1,2кОм; 0,2Вт; ±5%; 50В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 1,2кОм
Потужність 0,2Вт
Допуск ±5%
Робоча температура -55...155°C
Робоча напруга 50В
Імпульсна макс. напруга 100В