HC2G227M30030HA - Конденсатори електролітичні SNAP-IN
HC2G227M30030HA
Опис
Конденсатор: електролітичний; SNAP-IN; 220мкФ; 400ВDC; Ø30x30мм
Характеристики
Виробник SAMWHA
Монтаж SNAP-IN
Тип конденсатора електролітичний
Робоча температура -25...85°C
Ємність 220мкФ
Растр виводів 10мм
Діаметр 30мм
Розміри корпусу Ø30x30мм
Висота 30мм
Кількість виводів 2
Допуск ±20%
Робоча напруга 400В DC