GRM1885C2A222JA01D - Конденсатори MLCC SMD
GRM1885C2A222JA01D
Опис
Конденсатор: керамічний; MLCC; 2,2нФ; 100В; C0G (NP0); ±5%; SMD
Характеристики
Виробник MURATA
Тип конденсатора керамічний
Вид конденсатора MLCC
Ємність 2,2нФ
Робоча напруга 100В
Діелектрик C0G (NP0)
Допуск ±5%
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Робоча температура -55...125°C
Серія виробника GRM
Діаметр роліка макс. 180мм