GRM1885C1H102FA01D - Конденсатори MLCC SMD
GRM1885C1H102FA01D
Опис
Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 50V; C0G (NP0); ±1%; SMD; 0603; 180mm
Характеристики
Виробник MURATA
Монтаж SMD
Тип конденсатора керамічний
Робоча температура -55...125°C
Ємність 1нФ
Діаметр роліка макс. 180мм
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В