GRM1555C1H120GA01D - Конденсатори MLCC SMD
GRM1555C1H120GA01D
Опис
Конденсатор: керамічний; MLCC; 12пФ; 50В; C0G (NP0); ±2%; SMD; 0402
Характеристики
Виробник MURATA
Тип конденсатора керамічний
Вид конденсатора MLCC
Ємність 12пФ
Робоча напруга 50В
Діелектрик C0G (NP0)
Допуск ±2%
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Робоча температура -55...125°C
Діаметр роліка макс. 180мм