GN609.5-8-10-4 - Елементи дистанційні металеві
GN609.5-8-10-4
Опис
Дистанційна втулка; 4мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Характеристики
Виробник ELESA+GANTER
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Форма втулки циліндрова
Діаметр внутрішній 8мм
Довжина дистанції 4мм
Діаметр зовнішній 10мм