GN609.5-8-10-4 - Metal Spacers
GN609.5-8-10-4
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: ELESA+GANTER
  • Part Number: GN 609.5-8-10-4
Description
Spacer sleeve; 4mm; cylindrical; stainless steel; Out.diam: 10mm
Specifications
Manufacturer ELESA+GANTER
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 4mm
Sleeve shape cylindrical
Material stainless steel
Outside diameter 10mm
Internal diameter 8mm