GN609.5-12-17-10 - Елементи дистанційні металеві
GN609.5-12-17-10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Характеристики
Виробник ELESA+GANTER
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 10мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 12мм
Діаметр зовнішній 17мм