GN609.5-12-17-10 - Metal Spacers
GN609.5-12-17-10
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: ELESA+GANTER
  • Part Number: GN 609.5-12-17-10
Description
Spacer sleeve; 10mm; cylindrical; stainless steel; Out.diam: 17mm
Specifications
Manufacturer ELESA+GANTER
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 10mm
Sleeve shape cylindrical
Material stainless steel
Outside diameter 17mm
Internal diameter 12mm