GFM-1012-25 - Підшипники ковзання
GFM-1012-25
Опис
Підшипник: втулка ковзання; з коміром; Øзовн: 12мм; Øвнутр: 10мм
Характеристики
Виробник IGUS
Тип підшипника втулка ковзання
Діаметр зовнішній 12мм
Діаметр внутрішній 10мм
Довжина 25мм
Матеріал iglidur® G
Колір темно-сірий
Властивості механічних елементів беззмащувальний
Робоча температура -40...130°C
Твердість за Шором 81
Вид підшипника ковзання
Модель з коміром
Діаметр коміра 18мм