GCM21BC72A105KE36L - Конденсатори MLCC SMD
GCM21BC72A105KE36L
Опис
Конденсатор: керамічний; MLCC; 1мкФ; 100В; X7S; ±10%; SMD; 0805
Характеристики
Виробник MURATA
Тип конденсатора керамічний
Вид конденсатора MLCC
Ємність 1мкФ
Робоча напруга 100В
Діелектрик X7S
Допуск ±10%
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Робоча температура -55...125°C
Діаметр роліка макс. 180мм