FG28C0G1H101JNT00 - Конденсатори MLCC THT
FG28C0G1H101JNT00
Опис
Конденсатор: керамічний; MLCC; 100пФ; 50В; C0G (NP0); ±5%; THT; 5мм
Характеристики
Виробник TDK
Монтаж THT
Робоча температура -55...125°C
Ємність 0,1нФ
Розміри корпусу 4x5,5x2,5мм
Растр виводів 5мм
Робоча напруга 50В
Допуск ±5%