FACOM-467BF.JP10PB - Набори ключів
FACOM-467BF.JP10PB
Опис
Ключ-комплект; тріскачка,комбінований,з шарніром; 10шт.
Характеристики
Виробник FACOM
Вид ключа з шарніром
комбінований
тріскачка
Тип інструмента ключ - комплект
Розмір ключа 8мм
10мм
11мм
12мм
13мм
14мм
16мм
17мм
18мм
19мм