FACOM-467BF.JP10PB - Wrenches Sets
FACOM-467BF.JP10PB
  • Category: Wrenches Sets
  • Manufacturer: FACOM
  • Part Number: 467BF.JP10PB
Description
Wrench-set; rattle,combination spanner,with joint; 10pcs.
Specifications
Manufacturer FACOM
Type of wrench combination spanner - set
Kind of wrench rattle
with joint
Spanner size 8mm
10mm
11mm
12mm
13mm
14mm
16mm
17mm
18mm
19mm