ERJPA3F1303V - Резистори SMD
ERJPA3F1303V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 130кОм; 330мВт; ±1%; ERJPA3F
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 130кОм
Потужність 0,33Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника ERJPA3F
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C