ERJ8GEYJ103V - Резистори SMD
ERJ8GEYJ103V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 10кОм; 250мВт; ±5%; ERJ8GEY
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 10кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча температура -55...155°C
Серія виробника ERJ8GEY
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C