ERJ8BQFR68V - Резистори SMD
ERJ8BQFR68V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 680мОм; 500мВт; ±1%; ERJ8BQF
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 0,68Ом
Потужність 0,5Вт
Допуск ±1%
Серія виробника ERJ8BQF
Температурний коефіцієнт 250ppm/°C
Відповідність стандарту AEC-Q200
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C