ERJ6GEYJ682V - Резистори SMD
ERJ6GEYJ682V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0805; 6,8кОм; 125мВт; ±5%; ERJ6GEY; 200ppm/°C
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 6,8кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Серія виробника ERJ6GEY
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C