ERJ6GEYJ5R6V - Резистори SMD
ERJ6GEYJ5R6V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0805; 5,6Ом; 125мВт; ±5%; ERJ6GEY; 600ppm/°C
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 5,6Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 600ppm/°C