ERJ6ENF6803V - Резистори SMD
ERJ6ENF6803V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0805; 680кОм; 125мВт; ±1%; ERJ6ENF; 100ppm/°C
Корпус - мм 2012
Опір 680кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C