ERJ6ENF3320V - Резистори SMD
ERJ6ENF3320V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0805; 332Ом; 125мВт; ±1%; ERJ6ENF; 100ppm/°C
Корпус - мм 2012
Опір 332Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Серія виробника ERJ6ENF
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C