ERJ6ENF2610V - Резистори SMD
ERJ6ENF2610V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0805; 261Ом; 125мВт; ±1%; ERJ6ENF; 100ppm/°C
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 261Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C