ERJ3EKF8061V - Резистори SMD
ERJ3EKF8061V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0603; 8,06кОм; 100мВт; ±1%; ERJ3EKF
Корпус - мм 1608
Опір 8,06кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C