ERJ3EKF1371V - Резистори SMD
ERJ3EKF1371V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0603; 1,37кОм; 100мВт; ±1%; ERJ3EKF
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 1,37кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C