ERJ2GEJ515X - Резистори SMD
ERJ2GEJ515X
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0402; 5,1МОм; 100мВт; ±5%; ERJ2GEJ; 150ppm/°C
Корпус - мм 1005
Опір 5,1МОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 150ppm/°C