ERJ2GEJ301X - Резистори SMD
ERJ2GEJ301X
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0402; 300Ом; 100мВт; ±5%; ERJ2GEJ; 200ppm/°C
Корпус - мм 1005
Опір 300Ом
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C