ERJ2GEJ124X - Резистори SMD
ERJ2GEJ124X
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0402; 120кОм; 100мВт; ±5%; ERJ2GEJ; 200ppm/°C
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 120кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C