ERJ1GNF2200C - Резистори SMD
ERJ1GNF2200C
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0201; 220Ом; 50мВт; ±1%; ERJ1GNF; 25В
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0201
Корпус - мм 0603
Опір 220Ом
Потужність 50мВт
Допуск ±1%
Робоча напруга 25В
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 50В