ERA6ARB332V - Резистори SMD
ERA6ARB332V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0805; 3,3кОм; 125мВт; ±0,1%; ERA6ARB
Корпус - мм 2012
Опір 3,3кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±0,1%
Імпульсна макс. напруга 200В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 10ppm/°C