ERA6AEB621V - Резистори SMD
ERA6AEB621V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0805; 620Ом; 125мВт; ±0,1%; ERA6AEB
Корпус - мм 2012
Опір 620Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±0,1%
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 200В
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника ERA6AEB
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C