ERA6AEB164V - Резистори SMD
ERA6AEB164V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Resistor: thin film; SMD; 0805; 160kΩ; 125mW; ±0.1%; ERA6AEB
Тип резистора thin film
Робоча температура -55...155°C
Допуск ±0,1%
Потужність 0,125Вт
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 200В
Опір 160кОм