ERA3AED101V - Резистори SMD
ERA3AED101V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0603; 100Ом; 100мВт; ±0,5%; ERA3AED
Монтаж SMD
Допуск ±0,5%
Робоча температура -55...155°C
Потужність 0,1Вт
Опір 100Ом
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 150В