ERA3AEB86R6V - Резистори SMD
ERA3AEB86R6V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0603; 86,6Ом; 100мВт; ±0,1%; ERA3AEB
Характеристики
Виробник PANASONIC
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника ERA3AEB
Тип резистора thin film
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C
Потужність 0,1Вт
Допуск ±0,1%
Опір 86,6Ом
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 150В