ERA2AEB432X - Резистори SMD
ERA2AEB432X
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0402; 4,3кОм; 63мВт; ±0,1%; ERA2AEB
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип резистора thin film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 4,3кОм
Потужність 63мВт
Допуск ±0,1%
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника ERA2AEB
Імпульсна макс. напруга 100В