ELG-75-12A - Блоки живлення для LED
ELG-75-12A
Опис
Блок живлення: імпульсний; LED; 60Вт; 12ВDC; 2,5÷5А; 180÷295ВAC
Характеристики
Виробник MEAN WELL
Тип блоку живлення імпульсний
Вид блоку живлення LED
Вихідна напруга 12В DC
Потужність 60Вт
Зовнішні розміри 180x63x35,5мм
Напруга живлення 180...295В AC
255...417В DC
Використання LED
Режими роботи постійного струму
стабілізація струму
Додаткові функції активне PFC
регулювання вихідного струму і напруги
Увага! номінальні параметри, отримані при повному навантаженні
Захист від короткого замикання SCP
перегрівання OTP
проти короткого замикання OVP
протиперевантажувальні OPP
Електричне під'єднування проводи L N
Робоча температура -40...85°C
Вихідний струм 2,5...5А
Споживання електроенергії без навантаження <0,5Вт
Довжина відводів 0,3м
Кількість виходів 1
Діапазон вихідної напруги 10,8...13,2В DC
ККД 85%